Manyetik proje çalışma bellek ped Mat vida sıralama adsorpsiyon kaleci cep telefonu Laptop tamir araçları 25 cm * 20 cm işaretleyici ile kalem

Manyetik proje çalışma bellek ped Mat vida sıralama adsorpsiyon kaleci cep telefonu Laptop tamir araçları 25 cm * 20 cm işaretleyici ile kalem

₺ 7.77
-40 %
₺ 12.95

sayı

Manyetik proje çalışma yüzeyi Mat için telefonları Tablet Ürün boyutu :
Boyutu : 25 cm * 20 cm
Kalınlığı : 0.8mm
Çalışma pedi ağırlığı : 150g
Kalem ağırlığı : 7g
Beyaz tahta kalem özellikler : kaba 1.5mm uç 1. çalışma yüzeyi detaylı projeleri gerçekleştirmek için
2. ön-baskılı ızgara parçaları organize tutmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 25 cm * 20 cm cezbetmek olabilir daha küçük vidalar yapar şeyler daha organize ve düzenli.
3. bir kuru silinebilir kurulu gibi davranır, adım numaraları yazmak için izin, beraberlik oklar nerede gösteren şeyler gitmek, ya da hatta yazmak için kısa notlar kendiniz için. Bu uygun için ayrı alarak herhangi bir küçük elektronik, cep telefonları gibi veya taşınabilir oyun sistemleri. Aynı zamanda zaman ayrı alarak daha büyük elektronik ürün gibi oyun konsolları eğer bir olarak kullanabilirsiniz saklamak için yer vidalar ve notlar yazın. Bir fermuarlı vinil taşıma çantası geliyor, ama lütfen not, taşıma çantası yerinde vidaları tutmak olmaz.
4. onarım için bunu hak! Büyük cep telefonu tamir için, ve sen endişesi dur vida takip ve odak cep telefonu, tüm vidalar olacak sağ kaldığı onları.
Not :
Bu tavsiye edilmez hareket proje üzerinde tüm vidalar ile yüzey, daha büyük vidalar slayt olacak zaman kapanacaktır düzenlenen dikey.
Su bu ürünü yıkama yok.
Ambalaj listesi Paket İçeriği :  
1 x çalışma Mat
1 x kalem


Beyan Edilen Özellikler

uyumlu Marka:
Apple iPhone
Marka Adı:
PESTON
boyut:
25cm*20cm
Model Numarası:
AA049
bileşenleri:
repairing tools

En İyi Fiyatlar