QD-Tizer Kinky Kıvırcık Peruk Yüksek Yoğunluklu Uzun Siyah Renk Sentetik Yok Dantel Peruk Ipek Taban Isıya Dayanıklı Saç siyah Kadınlar için

QD-Tizer Kinky Kıvırcık Peruk Yüksek Yoğunluklu Uzun Siyah Renk Sentetik Yok Dantel Peruk Ipek Taban Isıya Dayanıklı Saç siyah Kadınlar için

₺ 27.26
-6 %
₺ 29.00

sayı

QD-Tizer Kinky Kıvırcık Peruk Doğal Siyah Renk Isıya Dayanıklı Saç Yüksek Yoğunluklu Uzun Kıvırcık Siyah Renk Sentetik Hiçbir siyah Kadınlar Için dantel Peruk Ipek Tabanı NOT : Saç uzunluğu altından kafa üst için saç alt olarak saç düz durumu olduğunu. Kıvırmak ve dalgalı düz peruk işlenir. Böylece aynı uzunlukta, kıvırmak ve dalgalı peruk tarafından kısa olmalıdır 1 "-2" daha straaight peruk (bağlıdır ne kadar derin kıvırmak olduğunu) Merhaba sevgili, Bizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz, lütfen bize olumlu bir geribildirim vermek ile 5star.
Siralanabilirler öğe ile memnun değilseniz, lütfen bize geribildirim vermek önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Biz herhangi bir sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Biz daha iyi ve daha iyi yapacağız. Çok takdir edilecektir!
SSS 1. Q : avantajları Sentetik Peruk insan saç peruk karşılaştırıldığında? 1) sentetik peruk daha ucuz saç peruk, böylece göze tarzı daha sık sık değiştirmek, veya mevcut çalıştı olsun bak.
2) sentetik peruk kolay tarzı daha insan saç peruk. Insan saç peruk bakımı büyük bir anlaşma gerektirir ve daha sık yıkanmalıdır. Böylece, insan saç peruk genellikle sentetik peruk daha fazla bakım gerektirir.
3) sentetik peruk öncesi gelip-tarz ve ön-cut ve yıkandıktan sonra bile onların şekil tutun olacaktır. Bu nedenle, çok daha kolay için ortalama tüketici. Insan saç peruk genellikle kırpma gerektirir ve bir saç stilisti tarafından styling önce onlar takılabilir.
2. s : Nerede Ben başlangıç ve ne adımlar Ben almak gerekir? , 1th adım : Kafa ölçmek. Zaman belirlenir var ne ihtiyacınız kapak boyutu, doğru katagori içinde peruk için göz atabilirsiniz. , 2nd adım : Seçin tarzı. Bizim katalog göz atın ve detemine hangi tarzı fayda ihtiyaçlarınıza. Emin olun uygun boyutu üzerinden tarama catagories.
, 3nd adım : Istediğiniz rengi seçin.
3. s : Nasıl stil benim Sentetik Peruk?
Sizin peruk tarz olabilir bir peruk fırça kullanarak, bir peruk tarak, veya parmaklarınızın. Bir fırça kullanarak önlemek için tasarlanmış insan saç. Bu fırçalar aşırı gerginlik oluşturmak, ve aşırı germe sentetik lifler ile abasive vuruş peruk zarar verebilir. Sentetik peruk biz taşımak sallamak ve giyim, ve peruk tarz olabilir basit kullanarak geniş bir diş tarak veya parmaklarınızın.


Beyan Edilen Özellikler

Yoğunluk:
180%
Peruk Uzunluğu:
18 inç, 24inches
Cap Size:
Average Size
Dantel Renk:
Açık Kahverengi
Doku:
Kinky Curly
stil:
Pixie
Marka Adı:
QD-Tizer
Model Numarası:
no lace KC-1 Synthetic No Lace Wig
baz Materyal:
Swiss Lace
Hair Color:
natural color (Black)
Net Weight:
350g
Hair Length:
18INCH/24INCH
Hair Density:
180%
Lace Wig Type:
No Lace Wig
Material:
Synthetic Hair
Can Be Customized:
Yes
Material Grade:
High Temperature Fiber
Items per Package:
1 Piece Synthetic Lace Wig + 2 Piece Free Wig Cap

En İyi Fiyatlar